Karton Çanta

Karton Çanta

Yaşımın her alanında kullanılan karton çantalar özellikle Alışverişlerde kullanılmaktadır peki karton çanta nasıl yapılır? Karton çanta imalatı hangi aşamalardan geçer? Kaliteli ve uygun fiyata karton çanta siparişi vermek için nelere dikkat edilmelidir?

Karton çanta ; karton kalitesi, baskı ve kesim aşaması sonunda maharetli eller tarafından yapıştırması yapılan el işçiliği ile yapılan bir ambalaj ürünüdür.

Baskı işlemi ofset baskı sistemi ile yapılmaktadır. Selefon kaplaması ve kesim işlemi de önemli ve ayrı bir faktördür.

Karton çanta imalatı, karton çanta fiyatları ve karton çanta siparişleri ile detaylı bilgi almak için lütfen web sitemizi ziyaret edin. Karton poşet imalatçısı Cennet Matbaayı günün her saati arayabilir ve fiyat teklifi alıp kağıt poşet siparişi verebilirsiniz.

Ekonomik karton çanta imalatı, ucuz karton çanta

Cennet matbaa Karton Çanta İmalatı

 

Gemici Takvimi

Karton Çanta

Kullanım amaçlarına göre farklı takvim çeşitleri bulunmaktadır. En yaygın olanlarından biri de ‘’gemici takvimi’’ dir. 

Gemici Takvimi bir önceki ay, içinde bulunulan ay ve sonraki ayı göstermek üzere tasarlanmış özel takvimdir.

Ay ortada (zemini açık renk veya beyaz) önceki ay üstte sonraki ay altta bulunan planlama yapılabilen takvimdir.

Her ne kadar denizcilik şirketleri tarafından kullanılmak amacı ile (geminin yük planlamasının rahatça yapabilmesi için) tasarlanmış ise de, iş hayatında rol alan her firmanın kullandığı bir takvim çeşidi halini almıştır. 

Üretim, ithalat, ihracat yapan firmalar, firmaların imalat,muhasebe,finans birimleri gemici takvimini sıklıkla kullanmaktadırlar. 

GEMİCİ TAKVİMİ TASARIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR NELERDİR? 

Takvim, kurum ya da kişiler adına ürün ve hizmetlerin sergilenip hedef kitlelere ulaştırılmasında etkin rol oynayan basılı reklam araçlarından biridir. Bu nedenle yapılacak olan takvim tasarımında kurumu ya da o kişileri yansıtmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca takvim bir promosyon aracı olarak da kullanılmaktadır.

Takvim tasarım aşamasında öncelikle takvimi oluşturacak elemanlara dikkat etmeliyiz. Bunlar; hafta sayısı, gün sayısı, tatil günleri, ait olduğu ay, ait olduğu yıl ve gün adlarıdır. Tasarımda tüm bu elemanları uygun şekilde yerleştirmeliyiz. Takvim üzerinde kurumsal bilgiler, iletişim bilgileri, isteğe bağlı olarak kurumla ilgili fotoğraflar yer almalıdır. Takvim tasarımında görsel, fotoğraf ya da vektör de kullanılabilir. Takvim çalışmasında kuruma uygun renkler seçilmelidir.

Takvim çalışmasında kullanılacak yazı fontları çok önemlidir. Okunabilir, anlaşılabilir olmalıdır.

Gemici Takvimi 2020, Ekonomik Gemici Takvimi, Kaliteli ve Ucuz Gemici Takvimi 

Gemici Takvimi Matbaa Terimleri 

Ayna - Reklam Baskı: Üstte firma için özel basılan reklamdır.

Gösterge: Takvimde bugünü belli eden kırmızı çerçevedir.

Ara Baskı: Aylar arasındaki veya ayların altındaki reklam baskısıdır.

Sıvama: İki kartonun birbirine yapıştırılmış halidir. 

Taslama: Değişik kalınlıktaki mukavvanın kağıt ile sarılmış halidir. 

Kapsül - Kuş Gözü: Takvimin asılması için açılan deliğin etrafının demir ile perçinlenmesidir.

 

 

Masa Takvimi

Masa takvimi

Masa takvimleri hayatımızın her anında masamızın baş köşesinde bulunmaktadır, İsmindende anlaşılacağı üzere masa takvimi masa üzerinde durmak üzere tasarlanıp uygulanan takvim çeşididir. Masa takvimi ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları bizlere sorabilirsiniz. Masa takvimlerini sitemizden inceleyebilir ve bizlere sitemiz üzerinde ulaşabilirsiniz

Masa takvimi 2020 modelleri

Masa takvim çeşitleri

 

Spiralli defter

Spiralli Defter

Firmaların promosyon olarak tercih ettikleri ürünlerin başında spiralli defter gelmektedir. Spiralli defter kolay kullanımı, geniş zaman aralığında kullanılabilir oluşu, sayfaların kolay sökülmesi ve daha bir çok avantajı sebebiyle kullanılmaktadır. 

Spiralli defterleri özel sert kapaklı üretilebildiğimiz gibi, karton, bez cilt gibi seçeneklerle de imal edebiliriz. Logonuzu defter sayfalarına ofset olarak basabiliriz. Sayfaların ciltten ayrılmasını önleyen özel helezon spiral sistemler siyah, beyaz, gümüş yada gri renklerde kullanılabilir. 70 gr 1. hamur kağıt defter için ideal bir kalınlık olmakla birlikte, bunun dışında farklı sayfa kalınlıklarında spiralli defter üretebiliriz.

Promosyon olarak dağıtacağınız spiralli defter için kapak ve sayfa tasarımını kendi grafik tasarım ajansınıza yaptırabileceğiniz gibi bizlerde size özel tasarım yapabiliriz. İç sayfalar olarak kare, düz cizgi, özel logo baskılı ve daha farklı bir tasarımla etkileyici bir promosyon ürünü sahibi olursunuz.

Bugüne kadar çok sayıda firmaya spiralli defter üretimi gerçekleştirdik. Yaptığımız spiralli defter örneklerimizi görmek için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

CENNET MATBAACILIK HİZMETLERİ SAN. TİC. ve LTD. ŞTİ.

Cennet Matbaacılık, 1998 yılından bu yana hizmet vermekte olan bir matbaacılık firmasıdır. Cennet Matbaacılık matbaa ürünlerindeki kalite ve fiyatlarıyla rakiplerinin önüne geçer. Cennet Matbaacılık’ta müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulur, bu sebeple yapılan işlerdeki işçiliğe oldukça özen gösterilir.